Invitatul de aur la Școala Ferdinand I - Daniela Sofronie

Am avut onoarea să o avem alături pe gimnasta care a strălucit la Olimpiada de la Atena din 2004. Daniela Sofronie le-a vorbit elevilor despre performanță, despre efort, sacrificiu, dăruire și luptă pentru visul pe care-l ai. Un OM frumos și bun, de o mare modestie și eleganță care ne-a încântat și ne-a cucerit pe toți! Mulțumiri alese!

 

Pin It
Invitatul de aur  la Școala  Ferdinand I  - Daniela Sofronie
Watch the video

Am avut onoarea să o avem alături pe gimnasta care a strălucit la Olimpiada de la Atena din 2004. Daniela Sofronie le-a vorbit elevilor despre performanță, despre efort, sacrificiu, dăruire și luptă pentru visul pe care-l ai. Un OM frumos și bun, de o mare modestie și eleganță care ne-a încântat și ne-a cucerit pe toți! Mulțumiri alese!

 

Pin It