La noi în școală fiecare zi este specială, fiecare zi este *altfel*, cu atât mai mult în această perioadă dedicată! De aceea, activitățile proiectate și desfășurate de profesorii dedicați ai școlii, împreună cu elevii noștri, sprijiniți de părinți minunați, în aceste zile sunt cu totul deosebite!

Luni , 24 Aprilie 2023


Marți, 25 Aprilie 2023

A doua zi cu totul impresionantă a Săptămânii Altfel la Ferdinand!


Miercuri, 26 Aprilie 2023

Fiecare zi vine cu farmecul ei aparte în Săptămâna Altfel, la noi la Ferdinand!

 


 Joi, 27 Aprilie 2023

Încă o zi de excepție, în Săptămâna Altfel, la Școala Gimnazială Ferdinand I, București!


Vineri, 28 Aprilie 2023

Apeciere, experiență, împreună, curiozitate, descoperire, cunoaștere, frumusețe, uimire, recunoștință și multe, multe alte cuvinte cheie care pot descrie, succint, Săptămâna Altfel, la noi la Ferdinand! Calde mulțumiri tuturor celor care au făcut posibilă magia acestei săptămâni!

 

Pin It