Proiect ACEA Ateliere antibullying, antiviolență

Proiectul "Stop Bullying", derulat în școala noastră de ACEA, Asociatia Culturală Educație prin Artă, ce se adresează elevilor din clasele a 2 si a 3 a.

 Proiectul constă în participarea copiilor la două reprezentații teatrale urmate de discuții. Acestea s-au desfășurat miercuri și joi, 11-12 octombrie 2023, în sala de sport. O activitate foarte reușită și folositoare celor mici! 

Proiect ACEA Ateliere antibullying, antiviolență
Watch the video

Proiectul "Stop Bullying", derulat în școala noastră de ACEA, Asociatia Culturală Educație prin Artă, ce se adresează elevilor din clasele a 2 si a 3 a.

 Proiectul constă în participarea copiilor la două reprezentații teatrale urmate de discuții. Acestea s-au desfășurat miercuri și joi, 11-12 octombrie 2023, în sala de sport. O activitate foarte reușită și folositoare celor mici!