8 Martie 2024 la Școala Gimnazială Ferdinand I

✨️ 8 Martie ✨ Astăzi este o zi specială, dedicată celor mai importante ființe de pe pământ: mamelor!

Cu acest prilej doresc să mă alătur tuturor oamenilor dragi care s-au gândit astăzi la dvs., mame minunate (bunicile sunt și ele mame) ale elevilor Școlii Gimnaziale Ferdinand I, să vă transmit cele mai alese urări de sănătate și împlinire sufletească pentru că aveți nevoie ca să vă creșteți copiii în armonie, bucurie și iubire pentru a regăsi mereu puterea de a merge mai departe, în ciuda oricăror greutăți.

Apreciez toată implicarea, dăruirea și sprijinul pe care le simțim în fiecare zi când sunteți alături de școală în misiunea comună pentru formarea și dezvoltarea armonioasă a copiilor dumneavoastră!

✨️ La mulți ani!✨️

Cu prețuire, Liliana Costinean, director Școala Gimnazială Ferdinand I

8 Martie 2024 la Școala Gimnazială Ferdinand I
Watch the video

✨️ 8 Martie ✨ Astăzi este o zi specială, dedicată celor mai importante ființe de pe pământ: mamelor!

Cu acest prilej doresc să mă alătur tuturor oamenilor dragi care s-au gândit astăzi la dvs., mame minunate (bunicile sunt și ele mame) ale elevilor Școlii Gimnaziale Ferdinand I, să vă transmit cele mai alese urări de sănătate și împlinire sufletească pentru că aveți nevoie ca să vă creșteți copiii în armonie, bucurie și iubire pentru a regăsi mereu puterea de a merge mai departe, în ciuda oricăror greutăți.

Apreciez toată implicarea, dăruirea și sprijinul pe care le simțim în fiecare zi când sunteți alături de școală în misiunea comună pentru formarea și dezvoltarea armonioasă a copiilor dumneavoastră!

✨️ La mulți ani!✨️

Cu prețuire, Liliana Costinean, director Școala Gimnazială Ferdinand I