Mărtișorul Școlii Gimnaziale Ferdinand I

 În prima zi a primăverii am adus bucurie în comunitate cu darul nostru oferit și lucrat cu mult drag de elevii școlii noastre, îndrumați cu grijă, atenție și dragoste de dascălii lor.

Copiii au simțit emoția și duioșia din ochii oamenilor atunci când au primit acest dar neașteptat. O lecție valoroasă despre generozitate și iubire pentru elevii noștri! Cele mai frumoase mărțișoare se poartă în suflet. Am reușit să facem această zi memorabilă, celebrând împreună frumusețea și speranța pe care le aduce primăvara și bucuria de a dărui.

#ECHIPADELAFERDINANDI

Mărtișorul Școlii Gimnaziale Ferdinand I
Watch the video

 În prima zi a primăverii am adus bucurie în comunitate cu darul nostru oferit și lucrat cu mult drag de elevii școlii noastre, îndrumați cu grijă, atenție și dragoste de dascălii lor.

Copiii au simțit emoția și duioșia din ochii oamenilor atunci când au primit acest dar neașteptat. O lecție valoroasă despre generozitate și iubire pentru elevii noștri! Cele mai frumoase mărțișoare se poartă în suflet. Am reușit să facem această zi memorabilă, celebrând împreună frumusețea și speranța pe care le aduce primăvara și bucuria de a dărui.

#ECHIPADELAFERDINANDI