8:00 am - 12:00 am

Str Silvia, Nr 54, sector 2, incinta Scolii Gimnaziale 25

Dragi părinți,

Profesorii școlii noastre prețuiesc parteneriatul școală-familie care este unul real și valoros în comunitatea noastră. Gândindu-se la nevoia dvs de a avea și în vacanță copiii antrenați în activități planificate, relaxante și atractive, vin în spijinul dvs. cu proiectul:
"Zile de vacanță a(tra)ctivă oferite în dar"

Astfel, puteți aduce copiii la școală, în intervalul orar 8:00-12:00 și veți fi liniștiți că vor petrece clipe minunate alături de alți colegi (vârste diferite) sunt în siguranță,, desfășoară activități atractive, multe dintre ele în aer liber, dar pot fi și îndrumați în rezolvarea unor sarcini de vacanță. 🪄
De aceea este bine ca elevii să-și aducă la ei penarul echipat cu instrumente de scris și colorat, alte materiale, la alegerea lor, deoarece vor avea și activități liber-alese.

Vă așteptăm cu bucurie!
Accesați  acest link (https://forms.gle/Y2uPekYyTbR8fGa46 ) pentru a vă înscrie!

Pin It

Noutati

Festivalul Toamnei, la Ferdinand

Frunzuliță arămie, îți zâmbesc cu bucurie! Pentru a experimenta profunda emoție a acestui sezon,...

Citește mai mult: Festivalul...

Noul an școlar 2022 - 2023

  Dragii noștri,             Începutul noului an școlar ne aduce împreună pentru scrierea unei noi povești a...

Citește mai mult: Noul an...