Zile de vacanță activă oferite-n dar - prima săptămână

O descriere, în imagini, a activităților educativ-recreative din prima săptămână de proiect Zile de vacanță oferite-n dar, desfășurat cu sprijinul profesorilor voluntari ai Școlii Gimnaziale Ferdinand I.

Pin It
Zile de vacanță activă oferite-n dar - prima săptămână
Watch the video

O descriere, în imagini, a activităților educativ-recreative din prima săptămână de proiect Zile de vacanță oferite-n dar, desfășurat cu sprijinul profesorilor voluntari ai Școlii Gimnaziale Ferdinand I.

Pin It

Noutati

Festivalul Toamnei, la Ferdinand

Frunzuliță arămie, îți zâmbesc cu bucurie! Pentru a experimenta profunda emoție a acestui sezon,...

Citește mai mult: Festivalul...

Noul an școlar 2022 - 2023

  Dragii noștri,             Începutul noului an școlar ne aduce împreună pentru scrierea unei noi povești a...

Citește mai mult: Noul an...