Ne-a păstrat parteneri valoroși: VIA University College, UNICEF, UNATC IL Caragiale, Facultatea de Științe ale Educației, Federația Română de Arte Marțiale, Scout Floare de Collț, , Fundația Inocenți, Fundația Noi Orizonturi, Asociația Teach for Romania, Barbarossa Samba Group, Asociația Sol Mentis, Asociația ABC-ul Nutriției, Asociația Club Sportiv Vulturii București, Asociația Edusfera, Asociația Global Dignity, Asociația Română Antidrog, Gritty Education.

A adus și parteneri noi Asociația Simetria, Asociați Avatar, Asociația Red Panda.

A adus proiecte noi: INSCHOOL – Making a difference for Roma children, Erasmus+ COMPUS – The computer is us și Creative school.

Ne-a adus mai mulți părinți alături în toate activitățile noastre.

Ne-a adus experiențe noi de învățare, deci evoluție în cariera didactică.

Ramâi cu bine an minunat!

Așteptăm un 2019 cu noi provocări și experiențe, toate, pentru a fi mai buni, mai generoși, mai dispuși să le fim aproape copiilor în drumul lor viață!

La mulți ani tuturor, mici și mari!

Director,

Prof. Violeta Dascălu

fShare
0
Pin It