Investitie in viitor

October 31, 2012 666hits

In seara zilei de 24 noiembrie, am fost invitata la inaugurarea imobilului Magheru One, amenajat de S+B Gruppe si redat capitalei noastre cu o fata noua. Motivul,  a fost dorinta acestei societati, de a face o donatie de 1500 euro, scolii noastre. Multumirile noastre s-au concretizat printr-un cadou de "casa noua" oferit de elevii nostri: un desen care reprezinta cladirea Magheru One realizat de Iulia Serban si Oana Basturea, eleve in clasa a VI-a. Ele au fost coordionate de doamna profesoara Simona Mitu, careia ii multumesc.  Donatia a fost oferita de domnul Franz Paul Bauer, managerul S+B Gruppe.  Multumim pentru ca alegerea a fost pentru a sprijini educatia. Acest lucru dovedeste faptul ca investiti in viitor!

IMG 1416IMG 1450IMG 1421

Multumim  doamnei Ilinca Paun, manager la Colliers International care ne-a   recomandat! Multumim Oanei Gauca si Andreei Paun de la aceeasi firma pentru  infuzia de dinamism si implicare in acest demers. Recunostinta noastra celor doi "PRIETENI",

Director,
Prof. Violeta Dascalu