Suntem si pe FaceBook

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Investitie in viitor

October 31, 2012 753hits

    In seara zilei de 24 noiembrie, am fost invitata la inaugurarea imobilului Magheru One, amenajat de S+B Gruppe si redat capitalei noastre cu o fata noua. Motivul,  a fost dorinta acestei societati, de a face o donatie de 1500 euro, scolii noastre. Multumirile noastre s-au concretizat printr-un cadou de "casa noua" oferit de elevii nostri: un desen care reprezinta cladirea Magheru One realizat de Iulia Serban si Oana Basturea, eleve in clasa a VI-a. Ele au fost coordionate de doamna profesoara Simona Mitu, careia ii multumesc.  Donatia a fost oferita de domnul Franz Paul Bauer, managerul S+B Gruppe.  Multumim pentru ca alegerea a fost pentru a sprijini educatia. Acest lucru dovedeste faptul ca investiti in viitor!

 

IMG 1416IMG 1450IMG 1421

    Multumim  doamnei Ilinca Paun, manager la Colliers International care ne-a   recomandat! Multumim Oanei Gauca si Andreei Paun de la aceeasi firma pentru  infuzia de dinamism si implicare in acest demers. Recunostinta noastra celor doi "PRIETENI",

 

Director,
Prof. Violeta Dascalu


 

Lasă un comentariu