Suntem si pe FaceBook

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Câștigătorii Festivalului de creație și interpretare a poeziei IANUS 2017

March 24, 2017 529hits

CREAȚIE  - Primar

PREMIUL SPECIAL AL JURIULUI   - ROSCAN ANA – MARIA, Clubul Copiilor Sector 1, coordonator Magdalena Băcescu

 PREMIUL I  -  DANCIU  MIRCEA,  Clubul Copiilor Sector 1, coordonator Magdalena Băcescu

PREMIUL II   CHELU EVA, Școala Gimnazială Sfântul Andrei, Tudoroiu Luminița

PREMIUL III  DANCIU HORIA,  Clubul Copiilor  Sector 1, coordonator Magdalena Băcescu

MENȚIUNE CONSTANTINESCU RUXANDRA, Scoala Gimnaziala Sfantul Andrei, Aldea Roxana


CREAȚIE Gimnaziu

PREMIUL SPECIAL AL JURIULUI  -  ROSU SARA, Colegiul National Victor Babes, coordonator Kirsteuer Rodica

PREMIUL I -   LEONTE DARIA, Școala Gimnaziala 39, coordonator Stancu Tania

PREMIUL II – CROITOR AURELIA MARIA, Scoala Gimnaziala Ferdinand I , coordonator MIRELA MIHALA

PREMIUL III – LIPCIUC IOANA – THEODORA, Clubul Copiilor Sector 1, coordonator Magda Bacescu

MENȚIUNE – ARON ELISA, Colegiul Național Victor Babeș, coordonator Popescu Gina

 

INTERPRETARE – primar

PREMIUL SPECIAL AL JURIULUI – TRUPA SCOLII GIMNAZIALE ADRIAN PAUNESCU, coordonator STAICU GEANINA

PREMIUL I – DRAGAN ȘTEFANIA, Cubul Copiilor Sector 6, Sinca Mariana

PREMIUL II- TULIN ANASTASIA, Scoala gimnazială 179, Săvescu Daniela

PREMIUL III – FLOREA LUCIANA CĂTĂLINA, Clubul Copiilor Sector 1, Magdalena Băcescu

MENȚIUNE – ALBU TANIA, Clubul Copiilor sector 6, Sinca Mariana


INTERPRETARE – Gimnaziu

PREMIUL SPECIAL AL JURIULUI – LICE VALENTIN, LICE CRISTIAN, Scoala Gimnazială Specială pentru deficiențe de auz „Sfânta Maria”, coordonator Cristina Gîrniceanu.

PREMIUL I – AMZA IOANA, Scoala Gimnazială Liviu Rebreanu, coordonator Ernraih Magda

PREMIUL II – AVRAM MARIA DENISA – Clubul Copiilor Sector 1, coordonator Magdalena Băcescu

PREMIUL III - ALEXANDRU MOCANU, Liceul Teoretic Dante Alighieri, coordonatori Ovidiu Cuncea și Claudia Machedon

MENȚIUNE  - Geamanu Eric, scoala speciala nr 1 , coordonator Borcea Svetlana

Lasă un comentariu