1 decembrie 2022 - Ziua Națională a României!

Școala Gimnazială Ferdinand I, Sector 2, București a desfășurat activități specifice, dedicate Zilei Naționale a României!

✨❤️💛💙✨

Elevii de gimnaziu, sub îndrumarea doamnei profesor Andreea Gheorghiu, au realizat o serie de lucrări dedicate acestui eveniment deosebit! Felicitări elevilor și dascălilor care mențin vie flacăra dragostei de neam și patrie, valorificând patrimoniul cultural al țării noastre!

La mulți ani, dragi români! La mulți ani, țară iubită, România!   

Pin It
1 decembrie 2022 - Ziua Națională a României!
Watch the video

Școala Gimnazială Ferdinand I, Sector 2, București a desfășurat activități specifice, dedicate Zilei Naționale a României!

✨❤️💛💙✨

Elevii de gimnaziu, sub îndrumarea doamnei profesor Andreea Gheorghiu, au realizat o serie de lucrări dedicate acestui eveniment deosebit! Felicitări elevilor și dascălilor care mențin vie flacăra dragostei de neam și patrie, valorificând patrimoniul cultural al țării noastre!

La mulți ani, dragi români! La mulți ani, țară iubită, România!   

Pin It