Saptamana Empatiei

 O zi în pantofii ... CELUILALT Elevii claselor a IV-a au pozat pantofii unor persoane diferite din școala și le-au intervievat despre responsabilitățile pe care le au. Au discutat cu toții despre pozele realizate, au ales câte o poză cu pantofii celuilalt, au decupat, au lipit și le-au afișat la expoziție.

Pin It
Saptamana Empatiei
Watch the video

 O zi în pantofii ... CELUILALT Elevii claselor a IV-a au pozat pantofii unor persoane diferite din școala și le-au intervievat despre responsabilitățile pe care le au. Au discutat cu toții despre pozele realizate, au ales câte o poză cu pantofii celuilalt, au decupat, au lipit și le-au afișat la expoziție.

Pin It

Noutati

Noul an școlar 2022 - 2023

  Dragii noștri,             Începutul noului an școlar ne aduce împreună pentru scrierea unei noi povești a...

Citește mai mult: Noul an...

Zile de vacanță a(tra)ctivă, în dar - Săptămâna 4 - 8 iulie 2022

A treia săptămână de activități educativ-recreative oferite, cu generozitate, de profesorii...

Citește mai mult: Zile de...

Zile de vacanta oferite in dar- saptamana aIIa

A doua săptămână de activități educativ-recreative oferite, cu generozitate, de profesorii...

Citește mai mult: Zile de...