Școala Gimnazială ”Ferdinand I” cu sediul temporar în localitatea București, str. Silvia, nr. 54, sector 2, organizează concurs, conf.  HG 286/2011 și H.G. 1027/2014 pentru ocuparea  postului  contractual vacant pe perioadă nedeterminată de administrator financiar.

 

 Condiţii specifice:

  • studii superioare, absolvite cu diplomă de licență în domeniu;
  • cunoștințe privind normele generale de protecție și securitate în muncă;
  • abilități de relaționare, comunicare și muncă în echipă;
  • disponibilitate la timp de lucru prelungit;
  • experiență în instituții publice în domeniul financiar-contabil reprezintă un avantaj.

 

 Desfășurarea concursului:

  • Proba scrisă în data de 18.04.2022,  ora 9,00 
  • Interviu în data de 19.04.2022,  ora  11.00

Candidaţii vor depune dosarele de participare la concurs în termen de 10 zile lucrătoare de la publicarea anunţului în Monitorul Oficial al României, Partea a III-a, la sediul temporar al unității, Str. Silvia, nr.54, sector 2, persoană de contact: Rotaru Claudia, telefon: 0213351410, E-mail : Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. .

Relaţii suplimentare la sediul temporar al unității, Str. Silvia, nr.54, sector 2, persoană de contact: Rotaru Claudia, telefon: 0213351410, E-mail : Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. .

 

Director,

Prof. Costinean Maria Liliana

Pin It